Francja, medal z serii władcy Francji – Robert II Pobożny, 1838

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 20-03-2023 18:00
Zakończenie: 30-03-2023 22:10:00

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2023 22:10:00
365352
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Robert II Pobożny, 1838, Aw: Popiersie władcy w lewo, z prawej sygnatura CAQUÉ / 1838, ROBERT ROI DE - FRANCE, Rw: ROBERT. / 37EME. ROI. / FILS DE HUGHES CAPET. / NÉ 970. / ROI 996. / EXCOMMUNICATION DU ROI / ET INTERDIT DU ROYAUME 998. / GUERRES AVEC LANDRY CTE. DE NEVERS 1000 / ET AVEC OTTE GUILLAUME 1002. / GUERRE AVEC HENRI II 1006. / PAIX AVEC HENRI II 1007. / RÉUNION DU DUCHÉ DE BOURGOGNE 1015 / VOYAGE A ROME 1019. / SECTE DES MANICHÉENS 1022. / RENOUVELLEMENT DE ĽALLIANCE / AVEC HENRI II 1023. / TROUBLES / DANS LA FAMILLE ROYALE / 1023 ET 1030. / MORT 1031.
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.9 mm, 63.96 g, niewielkie uderzenie przy krawędzi awersu

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 39