Francja, Bitwa pod Aspern i przekroczenie Dunaju, 1809

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 20-03-2023 18:00
Zakończenie: 30-03-2023 22:09:40

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2023 22:09:40
365349
Opis: Francja - Napoleon Bonaparte (1804–1815), Bitwa pod Aspern i przekroczenie Dunaju, 1809, Aw: Personifikacja Dunaju niszcząca most na łodziach, z lewej armata, w tle dwa orły pułkowe, DANVVIVS PONTEM INDIGNATVS, w odcinku PROELIVM AD ESLINGAM / XXII. MAII MDCCCIX•, Rw: Żołnierze na moście polowym, przekraczający rzekę, nad nimi Wiktoria, po bokach BRENET F. - DENON D, ITERVM - IBIDEM, w odcinku TRAIECTVS V. IVLII / MDCCCIX.
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 41.1 mm, 44.19 g, patyna
Literatura: Slg. Julius 2106

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 81