Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1887
Zakończenie: 30-03-2023 22:01:20
366215
Opis: | Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1887, Filadelfia, typ Morgan |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 26.65 g, patyna |
Literatura: | KM 110 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 38