Niemcy, talar koronacyjny (Vereinstaler), 1861 A
Zakończenie: 30-03-2023 21:48:40
366221
Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm I (1861–1888), talar koronacyjny (Vereinstaler), 1861 A, Berlin |
Stan zachowania: | II+/I-, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | patyna, ładnie zachowana moneta |
Literatura: | AKS 116, Davenport 778, Thun 265 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 59