Niemcy, talar, 1775 A
Zakończenie: 30-03-2023 21:48:00
Niemcy, talar, 1775 A
366259
Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk II (1740–1786), talar, 1775 A, Berlin |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 22.18 g, patyna |
Literatura: | Kluge BNF 122.1, Olding 70, Schrötter 461, Davenport 2590 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 79