Niemcy, talar, 1627

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 20-03-2023 18:00
Zakończenie: 30-03-2023 21:47:00
Niemcy, talar, 1627

Niemcy, talar, 1627

Cena wylicytowana: 3 000 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2023 21:47:00
366195
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian I (elektor) (1598–1651), talar, 1627, Monachium, Aw: Tarcza herbowa, po bokach lwy, legenda, Rw: Madonna z Dzieciątkiem, legenda
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.95 g, stara patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Davenport 6073, Hahn 108

Cena końcowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 88