Austria, 1 floren, 1889
Zakończenie: 30-03-2023 21:34:40
Austria, 1 floren, 1889
364866
Opis: | Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), 1 floren, 1889, Wiedeń |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa, ciemna patyna, bardzo ładne |
Literatura: | Herinek 589 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 50