Prusy Książęce (1525–1657), szeląg, 1554
Zakończenie: 30-03-2023 21:31:40
366136
Opis: | Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), szeląg, 1554, Królewiec |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa, ciemna patyna, ładny, rzadszy rocznik |
Literatura: | Kop. 3765 (R2), Slg. Marienburg 1213 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 88