Polska, 1 grosz polski z miedzi krajowej, 1825 IB
Zakończenie: 30-03-2023 20:49:40
366037
Opis: | Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Aleksander I (1801–1825), 1 grosz polski z miedzi krajowej, 1825 IB, Warszawa, szeroka korona |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Literatura: | Bitkin 904, Plage 217 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 54