Polska, 5 złotych, 1817 IB
Zakończenie: 30-03-2023 20:49:00
Polska, 5 złotych, 1817 IB
366413
Opis: | Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Aleksander I (1801–1825), 5 złotych, 1817 IB, Warszawa, wariant z krótkim ogonem Orła |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Bitkin 826, GM 8, Plage 33, Berezowski 6 zł, |
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 167