Polska, tymf, 1753
Zakończenie: 30-03-2023 20:44:00
Polska, tymf, 1753
366419
Opis: | Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, tymf, 1753, Lipsk, pola korony bez wypełnień, popiersie króla z zadartym nosem, trójlistki po bokach nominału |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Literatura: | Anuszczyk T53D.3.b (R1), Kahnt FA2 685 var. e, Kop. 2104 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 74