Polska, frank, 1576 / 9
Zakończenie: 30-03-2023 20:37:00
Polska, frank, 1576 / 9
366245
Opis: | Polska - Henryk Walezy (1573–1575–1589), frank, 1576 / 9, Rennes, wariant z datą wybitą na rewersie |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 13.86 g, ciemna patyna |
Literatura: | Duplessy 1130, Kop. 10411 |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 152