Polska, gdański odważnik monetarny, ok. XV w.

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 20-03-2023 18:00
Zakończenie: 30-03-2023 20:28:20

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2023 20:28:20
366166
Opis: Polska, gdański odważnik monetarny, ok. XV w.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 10.0 x 9.9 mm, 2.01 g

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 116