Śląsk, kwartnik, ok. 1301–1312
Zakończenie: 30-03-2023 20:15:40
366238
Opis: | Śląsk - Księstwo Fürstenberskie - Henryk, Bernard i Bolko II (1301–1326), kwartnik, ok. 1301–1312, Lwówek (?), Aw: Tarcza, na której śląski Orzeł, + IVVEN…BOL, Rw: Hełm w lewo, z pióropuszem złożonym z sześciu piór, + GA…CU…S |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 19.7 mm, 1.64 g, patyna, moneta dwukrotnie wybita |
Literatura: | Fbg. 332, FbgCDS 692h, Frynas S.Fur.2-5.1, Kop. 5784 (R5) |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 560