Niemcy, liczman, XV w.
Zakończenie: 30-03-2023 20:14:40
Niemcy, liczman, XV w.
366167
Opis: | Niemcy, liczman, XV w., Norymberga, Aw: W obwódce litera S, fantazyjna legenda, Rw: Czteropolowa tarcza herbowa, w obwódce fantazyjna legenda |
Stan zachowania: | IV/V, Fine / Very Good |
Dodatkowe informacje: | miedź, 24.2 mm, 1.80 g, przedziurawiony |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 121