Austria, 100 szylingów, 1929

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 20-03-2023 18:00
Zakończenie: 30-03-2023 20:03:20
Austria, 100 szylingów, 1929

Austria, 100 szylingów, 1929

Cena wylicytowana: 5 400 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2023 20:03:20
366265
Opis: Austria - I Republika (1918–1938), 100 szylingów, 1929, Wiedeń
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 23.52 g, stemle lustrzane, nakład 74.849 sztuk, moneta przetarta, uszkodzenie na rancie
Literatura: Fr. 520, Herinek 8, KM 2842

Cena końcowa: 5 400 zł
Cena wywoławcza: 3 600 zł
Cena szacunkowa: 6 000 zł
Ilość odsłon: 215