Polska, Odznaka Honorowa Polskiego Czerwonego Krzyża I stopnia

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 22:46:00

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 22:46:00
361244
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Odznaka Honorowa Polskiego Czerwonego Krzyża I stopnia, Na kole z promieni krzyż, na jego środku Orzeł, na stronie odwrotnej P.C.K., odznaczenie dwuczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 37.8 x 41.3 mm, 21.23 g (ze wstążką), dodatkowo oryginalne pudełko

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 60