Polska, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 22:45:20

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 22:45:20
363638
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 45.0 x 45.3 mm, 20.76 g (ze wstążką), dodatkowo pudełko

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 50