Polska, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 22:45:00

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 22:45:00
363639
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, na wstążce rozeta, dodatkowo oryginalne pudełko
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 56.5 x 56.5 mm, 37.34 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 33