Polska, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 22:44:40

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 22:44:40
361242
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, na wstążce rozeta, dodatkowo oryginalne pudełko oraz legitymacja wystawiona na nazwisko Wasilewski Erazm
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 56.1 x 55.9 mm, 40.68 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 46