Polska, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 22:44:20

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 22:44:20
361241
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, na wstążce rozeta, dodatkowo oryginalne pudełko oraz dwie miniatury
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 55.5 x 55.7 mm, 33.78 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 51