Polska, Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 22:44:00

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 22:44:00
361240
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, dodatkowo oryginalne pudełko oraz miniatury Krzyża Komandorskiego i Oficerskiego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 61.8 x 61.7 mm, 67.64 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 81