Polska, zestaw 2 x odznaka pamiątkowa, 1929

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 22:42:20

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 22:42:20
365362
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), zestaw 2 x odznaka pamiątkowa, 1929, Kielich, nad którym Hostia, po bokach kłosy zboża i winne grono, z prawej sygnatura KS, na stronie odwrotnej wieniec ze zboża i winnych gron, w wieńcu KONGRES / EUCHARYSTYCZNY / W SIEDLCACH / 28. 29. 30. / CZERWCA / 1929 R.
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, aluminium, razem 2 sztuki
Literatura: Strzałkowski 640 (RR) ale notuje brąz, aluminium – nie notowany

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 53