Węgry, 1 korona, 1913 KB

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 22:38:40
Węgry, 1 korona, 1913 KB

Węgry, 1 korona, 1913 KB

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 22:38:40
365100
Opis: Węgry - Franciszek Józef I (1848–1916), 1 korona, 1913 KB, Kremnica
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie na obrzeżu, czyszczona, rzadki rocznik
Literatura: Herinek 815, Huszár 2204

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 49