Węgry, 3 krajcary, 1662 KB
Zakończenie: 16-03-2023 22:31:40
Węgry, 3 krajcary, 1662 KB
365091
Opis: | Węgry - Leopold I (1658–1705), 3 krajcary, 1662 KB, Kremnica |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Herinek 1577, Huszár 1463 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 57