Niemcy, talar, 1859

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 22:21:00
Niemcy, talar, 1859

Niemcy, talar, 1859

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 22:21:00
365441
Opis: Niemcy - Frankfurt – miasto, talar, 1859, Frankfurt, 100. rocznica urodzin Fryderyka Schillera
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: drobne ryski, ale pięknie zachowane, delikatna patyna
Literatura: AKS 43, Davenport 650, Kahnt 167, Thun 139

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 72