Niemcy, 1/8 talara, 1717
Zakończenie: 16-03-2023 22:20:40
Niemcy, 1/8 talara, 1717
365433
Opis: | Niemcy - Frankfurt – miasto, 1/8 talara, 1717, Frankfurt |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | delikatna patyna, bardzo ładna moneta |
Literatura: | J.u.F. 698, KM 180 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 92