Niemcy, talar, 1865
Zakończenie: 16-03-2023 22:20:00
Niemcy, talar, 1865
365442
Opis: | Niemcy - Brema – miasto, talar, 1865, Hanower, wybity z okazji II zawodów strzeleckich w Bremie |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | minimalne ryski, ale pięknie zachowane, subtelna patyna |
Literatura: | AKS 16, Davenport 628, Thun 126 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 85