Niemcy, talar, 1865

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 22:20:00
Niemcy, talar, 1865

Niemcy, talar, 1865

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 22:20:00
365442
Opis: Niemcy - Brema – miasto, talar, 1865, Hanower, wybity z okazji II zawodów strzeleckich w Bremie
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: minimalne ryski, ale pięknie zachowane, subtelna patyna
Literatura: AKS 16, Davenport 628, Thun 126

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 69