Austria, 5 szylingów, 1935
Zakończenie: 16-03-2023 22:15:40
Austria, 5 szylingów, 1935
364878
Opis: | Austria - I Republika (1918–1938), 5 szylingów, 1935, Wiedeń, Magna Mater |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna, bardzo ładnie zachowana moneta |
Literatura: | Herinek 30 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 27