Ryga- miasto, szeląg, 1577

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 22:00:20
Ryga- miasto, szeląg, 1577

Ryga- miasto, szeląg, 1577

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 22:00:20
363083
Opis: Ryga- miasto, szeląg, 1577, Ryga, krzyż nad kluczami na rewersie
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: krążek z końcówki blaszki, nierównomierna patyna
Literatura: Haljak typ T-5Eb, Kop. 8031 (R1)

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 20