Polska, 20 złotych, 2000

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 21:23:40
Polska, 20 złotych, 2000

Polska, 20 złotych, 2000

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 21:23:40
365128
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 2000, Warszawa, Pałac w Wilanowie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, nakład 24.000 sztuk, bite stemplami lustrzanymi, patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 822

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 34