Polska, 1 złoty, 1925

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 21:04:00
Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 21:04:00
365533
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), 1 złoty, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Parchimowicz 107.b

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 28