Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1840 MW

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 20:52:40

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 20:52:40
365006
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 3/4 rubla = 5 złotych, 1840 MW, Warszawa, płaska wstążka wieńca, cyfry roku mniejsze
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1146, Kuriański Z5W40.2, Plage 365, Berezowski 5 zł

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 344