Polska, 5 złotych, 1831 KG
Zakończenie: 16-03-2023 20:51:40
Polska, 5 złotych, 1831 KG
365398
Opis: | Polska - Powstanie Listopadowe (1830–1831), 5 złotych, 1831 KG, Warszawa, na rewersie ułamek 211/625 z kreską ułamkową w stopie menniczej |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | uszkodzenia obrzeża |
Literatura: | Bitkin 2 (R), H-Cz. 3660, Kop. 2749 (R2), Plage 272, Berezowski 5 zł |
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 775