Polska, 5 złotych, 1831 KG

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 20:51:40
Polska, 5 złotych, 1831 KG

Polska, 5 złotych, 1831 KG

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 20:51:40
365398
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe (1830–1831), 5 złotych, 1831 KG, Warszawa, na rewersie ułamek 211/625 z kreską ułamkową w stopie menniczej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenia obrzeża
Literatura: Bitkin 2 (R), H-Cz. 3660, Kop. 2749 (R2), Plage 272, Berezowski 5 zł

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 647