Polska, 5 złotych, 1832 KG

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 20:50:40
Polska, 5 złotych, 1832 KG

Polska, 5 złotych, 1832 KG

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 20:50:40
365005
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 5 złotych, 1832 KG, Warszawa, z inicjałami KG pod Orłem (mincerz Karol Gronau)
Stan zachowania: IV-, About Fine
Dodatkowe informacje: patyna, defekt krążka u góry
Literatura: Bitkin 989, H-Cz. 3666, Plage 41, Berezowski 8.75 zł

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 32