Polska, 5 złotych, 1832 KG
Zakończenie: 16-03-2023 20:50:40
Polska, 5 złotych, 1832 KG
365005
Opis: | Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 5 złotych, 1832 KG, Warszawa, z inicjałami KG pod Orłem (mincerz Karol Gronau) |
Stan zachowania: | IV-, About Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, defekt krążka u góry |
Literatura: | Bitkin 989, H-Cz. 3666, Plage 41, Berezowski 8.75 zł |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 50