Polska, trojak, 1586
Zakończenie: 16-03-2023 20:39:40
Polska, trojak, 1586
365372
Opis: | Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety koronne, trojak, 1586, Olkusz, końcówka legendy awersu PO•M•D•L• |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | subtelna, ciemna patyna, ładny |
Literatura: | Iger O.86.1.a (R1), Kop. 536 (R1) |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 406