Cesarstwo Rzymskie, follis, 323–324
Zakończenie: 16-03-2023 20:22:20
365033
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Kryspus (317–326), follis, 323–324, Trewir, Aw: Głowa cesarza w prawo, IVL CRISPVS NOB C, Rw: W wieńcu laurowym VOT X, CAESARVM NOSTRORVM, u dołu PTR (półksiężyc) |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 3.33 g, patyna, ładny blask menniczy |
Literatura: | RIC 431 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 72