Cesarstwo Rzymskie, denar, 235–236
Zakończenie: 16-03-2023 20:19:20
365027
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Maksymin I Trak (235–238), denar, 235–236, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP MAXIMINVS PIVS AVG; Rw: Pax stojąca na wprost, trzymająca gałązkę oliwną i berło, PAX AVGVSTI |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 2.35 g, kolorowa patyna |
Literatura: | RIC 12, C. 31 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 83