Cesarstwo Rzymskie, denar, 235–236

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 20:19:20

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 20:19:20
365027
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymin I Trak (235–238), denar, 235–236, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP MAXIMINVS PIVS AVG; Rw: Pax stojąca na wprost, trzymająca gałązkę oliwną i berło, PAX AVGVSTI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.35 g, kolorowa patyna
Literatura: RIC 12, C. 31

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 70