Cesarstwo Rzymskie, as, 134–138

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 20:17:20

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 20:17:20
365282
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Hadrian (117–138), as, 134–138, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, HADRIANVS AVG COS III P P, Rw: Stojąca Felicitas, w prawej ręce trzyma gałązkę, w lewej długi kaduceusz, z boków S - C, FELICITAS AVG
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 25.4 mm, 12.79 g, zielona patyna
Literatura: RIC 803

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 44