Cesarstwo Rzymskie, denar, 14–37

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 20:14:40

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 20:14:40
365275
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Tyberiusz (14–37), denar, 14–37, Lugdunum (Lyon), Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym, w prawo, TI CAESAR DIVI AVG F AVGVSTVS; Rw: Liwia (lub Pax) siedząca na krześle w prawo, trzymająca berło i gałązkę oliwną, PONTIF MAXIM
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.25 g, patyna
Literatura: RIC 30, C. 16

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 143