Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, II–I w. pne

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 20:07:20

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 20:07:20
365264
Opis: Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, II–I w. pne, Aw: Stylizowana głowa Zeusa w prawo, Rw: Stylizowany jeździec na koniu w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 24.0 mm, 6.82 g, kształt miseczkowaty
Literatura: Slg Lanz 649

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 83