Bojowie, moneta typu kleinsilber Roseldorf II, I w. pne

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 20:06:40

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 20:06:40
363738
Opis: Bojowie, moneta typu kleinsilber Roseldorf II, I w. pne, Aw: Wypukły guzek, Rw: Koń w lewo, między nogami łuk, w którym kulka
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 9.6 mm, 0.89 g

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 103