wydawnictwa polskie, Górski Krzysztof Ryszard – Ludzie Towarzystwa, Warszawa 2007, ISBN 9788385..

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 20:04:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 20:04:40
365359
Opis: wydawnictwa polskie, Górski Krzysztof Ryszard – Ludzie Towarzystwa, Warszawa 2007, ISBN 9788385057710
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 512 stron formatu A4, twarda oprawa, wewnątrz wykaz osób odznaczonych przez Zarząd Główny PTN wraz z wizerunkami medali i odznaczeń, historia kół i oddziałów czy lista członków warszawskiego oddziału PTN. Na uwagę zasługuje listę referatów wygłoszonych w oddziale PTN w Warszawie (data, prelegent, temat referatu), ułatwiającą kwerendę materiałów i informacji w nich zawartych.

Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 29