wydawnictwa polskie, Znamierowski Alfred – Stworzony do chwały, Warszawa 1995, ISBN 8371150555

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 20:04:00

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 20:04:00
365357
Opis: wydawnictwa polskie, Znamierowski Alfred – Stworzony do chwały, Warszawa 1995, ISBN 8371150555
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 299 ston formatu ok. A4, twarda oprawa z obwolutą, nieco podniszczona obwoluta. Dzieło wydane w 700-ną rocznicę ustanowienia ORŁA BIAŁEGO jako znaku Państwa Polskiego. Bogato ilustrowana pozycja, odnosząca się do motywów orła występujących w historii Polski. Na licznych barwnych fotografiach przedstawiono m.in. orły do nakryć głowy (czaka, czapki, hełmy itd.) oraz ordery, medale i odznaczenia - państwowe i wojskowe.

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 46