wydawnictwa polskie, Kobyliński Wojciech – Jan Paweł II na monetach i medalach świata. Z kolekc..

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 20:03:20

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 20:03:20
92290
Opis: wydawnictwa polskie, Kobyliński Wojciech – Jan Paweł II na monetach i medalach świata. Z kolekcji Wojciecha Grabowskiego z Londynu, Warszawa 2006, ISBN 8392213815
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 347 stron formatu B5, oprawa miękka kartonowa, katalog wystawy na Zamku Królewskim, 1624 medale, każdy z fotografiami + 558 monet bez ilustracji

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 61