wydawnictwa polskie, Bogacz Teresa, Sakwerda Jan – Medale – polonica i silesiaca XVI i XVII wie..

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 20:02:20

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 20:02:20
365355
Opis: wydawnictwa polskie, Bogacz Teresa, Sakwerda Jan – Medale – polonica i silesiaca XVI i XVII wieku w zbiorach Muzeum Sztuki Medalierskiej, Katalog zbiorów, Wrocław 1999, ISBN 8386626313
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 177 stron formatu B5, twarda oprawa, lekko przybrudzona strona tytułowa, ilustrowany katalog wraz z dokładnymi opisami i odnośnikami do literatury

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 87