wydawnictwa zagraniczne, Carl Friedrich von Posern-Klett – Münzstätten und Münzen der Städte und ge..

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 20:01:40

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 20:01:40
365445
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Carl Friedrich von Posern-Klett – Münzstätten und Münzen der Städte und geistlichen Stifter Sachsens im Mittelalter, Leipzig 1846 (REPRINT Leipzig 1976)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 386 stron + 46 tablic, twarda płócienna oprawa ze złoceniami, format A4, klasyczna praca, odnosząca się do średniowiecznego mennictwa Saksonii

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 87