wydawnictwa zagraniczne, Buchenau Heinrich – Der Brakteatenfund von Seega, Marburg 1905 (REPRINT Le..
Zakończenie: 16-03-2023 20:01:20
365446
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Buchenau Heinrich – Der Brakteatenfund von Seega, Marburg 1905 (REPRINT Leipzig 1980) |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 174 szpalty + 27 tablic, twarda płócienna oprawa ze złoceniami, format A4, bogato ilustrowane opracowanie skarbu brakteatów odkrytego w 1903 roku we wsi Seega |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 106