wydawnictwa zagraniczne, Buchenau Heinrich – Der Brakteatenfund von Seega, Marburg 1905 (REPRINT Le..

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 20:01:20

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 20:01:20
365446
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Buchenau Heinrich – Der Brakteatenfund von Seega, Marburg 1905 (REPRINT Leipzig 1980)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 174 szpalty + 27 tablic, twarda płócienna oprawa ze złoceniami, format A4, bogato ilustrowane opracowanie skarbu brakteatów odkrytego w 1903 roku we wsi Seega

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 74