wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej, III wydanie; Kraków 1981, ..

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 20:00:20

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 20:00:20
365401
Opis: wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej, III wydanie; Kraków 1981, brak ISBN
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z podniszczoną obwolutą, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 189