Polska, denar

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 20:30:40
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 20:30:40
363359
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec (1138–1146), denar, Aw: Książę na tronie z mieczem w dłoni, obok stojący giermek podający jabłko królewskie, + VODIZLΛVS (wstecznie); Rw: Rycerz walczący z lwem, za nim niewielkie drzewo
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.4 mm, 0.69 g
Literatura: Frynas P.7.1, Gum-H. 82, Gum-P. 59, Kop. 49a (R2), Str. 40a, Such. XI/XII w. XVI/1

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 113